BODYSTILING - Kosmetické Studio Visage Pardubice

Přejít na obsah
BODYSTILING
Nejmodernější přístroj nové generace Myostimulátorů, který mimo programů na FORMOVÁNÍ POSTAVY má i speciální program na LYMFATICKÉ MASÁŽE.
Myostimulátor je ideálním pomocníkem při liposukci ultrazvukem, kavitaci.  

1. Modelování postavy (pasivní cvičení)

  • Spalování tuků (redukce objemu)
  • Zvýraznění a zpevnění svalů
  • Zlepšení vzhledu pokožky
  • Masáže (uvolnění svalů – zatuhnutí)

Při této proceduře si každý klient nastavuje sílu intenzity cvičení sám a záleží jen na klientovi, jak dalece chce posílit svalstvo, či nikoli.

Jak přístroj funguje:

FORMOVÁNÍ POSTAVY
Principem BODYSTYLINGU je působení nízkofrekvenčního proudu ve formě MONOPOLAR nebo BIPOLAR. Přístroj tak napodobuje činnost nervové soustavy a nahrazuje mozek - nervové dráhy tak přenesou informaci pomocí elektrických impulzů na svalovou buňku. Tělo tedy vytváří bio proudy, které řídí svaly. Účinek elektronicky vyvolaného impulzu je stejný jako u impulzu vyvolaného mozkem - vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím - tím působí jako přirozené cvičení.

Toto pasivní cvičení (stejně jako klasické) probíhá ve třech fázích:
  • I. Fáze: Zde se cvičením uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min)
  • II. Fáze: Při této fázi dochází ke zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků (cca 10min) Těmto dvěma fázím se obecně říká zahřívání svalu.
  • III. Fáze: Tato fáze nám již zajišťuje spalování tuků, neboť zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (20min). Pokud tuto fázi (u programu double efekt) ještě prodloužíme na dvojnásob (to znamená na 40min.), spálíme tak dvojnásobné množství tuku, což nám maximalizuje efekt.

Je pochopitelné, že svalu je jedno, jestli se vědomě dřeme v posilovně, nebo necháme svaly cvičit na základě stimulačních proudů. Jediné o co přicházíme při pasivním cvičení na BODYSTYLINGU je, že nedochází ke tvorbě endorfinů. Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců (k tzv. vyrýsování svalů).

K čemu přístroj slouží:

TVORBA SVALŮ
Využitím energie z tukových buněk při aplikaci BODYSTYLINGU dochází k tvorbě svalů. Principu elektrických pulzů se v medicíně využívá již dlouho a to ne jen u dlouhodobě léčených pacientů s ochablým svalstvem, ale taky při rehabilitacích po úrazech. Největší výhodou BODYSTYLINGU je ten faktor, že při tomto procesu se zároveň využívá spalování tuků. Mění se tak cíleně pasivní hmota za aktivní a tím se výrazně zlepšuje fyzická kondice.

ODBOURÁNÍ TUKŮ
Když chceme hubnout, musíme přeměnit přebytečnou hmotu na energii a tvorbu svalů. Tato hmota se bere z tukových buněk, což nám umožňuje cíleně likvidovat tukové polštářky v námi zvolených lokalitách. Tukové buňky jsou tak maximálně využity a ne jen vyplaveny do mezibuněčného prostoru a odvedeny lymfatickým systémem z těla ven.

PROKRVENÍ POKOŽKY
Během celé doby aplikace BODYSTYLINGU se pokožka intenzivně prokrvuje a zahřívá se, což má velmi pozitivní účinek na vzhled pokožky a zároveň se z podkoží odstraňují zbytkové a odpadní látky. Při tomto efektu se urychluje látková přeměna a odstraňuje přebytečná voda z podkoží, což vede k intenzivnímu odstranění celulitidy.

ZLEPŠENÍ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Zvýšením prokrvení aktivujeme funkci krevního systému, čímž povzbuzujeme srdeční činnost a kardiovaskulární systém. Toto má za následek výrazné snížení zdravotních problémů a aktivaci imunitního systému.

VYLEPŠENÍ PSYCHIKY
Nejnovější výzkumy z psychoanalýzy (Prof. REICH) ukázaly, že masáže pozitivně působí na psychiku. Použití BODYSTYLINGU tak kombinuje fyzickou námahu a pasivní ošetření stejně jako masáž. Prakticky to vede k tomu, že člověk se po aplikaci cítí maximálně uvolněný a klidný. Aplikace působí jako lázeň pro duši.

ZMÍRNĚNÍ BOLESTI
Stimulační proudy se již dlouho využívají ve zdravotnictví ke zmírňování bolesti. Cvičením se sval uvolňuje a tím dochází k jeho uvolnění a odblokování. Tento proces se nazývá tonizace.
2. Lymfatická masáž - drenáž

•   Aktivace Lymfatického systému
•   Odstranění celulitidy
•   Detoxikace organismu
•   Srovnání vody v těle
•   Odvodnění zavodněných končetin
•   Prokrvení pokožky
Při této proceduře má klient pocit mravenčení a vzhledem k důležité detoxikaci organismu je zde potřebné dodržet zvýšený pitný režim!
Výhodou lymfatické drenáže přístrojem BODYSTYLING EMG 01 je, že se jedná o hloubkovou a celoplošnou drenáž. Dochází k aktivaci všech lymfatických uzlin. Oproti tlakovému systému (nohavice), kde se jedná pouze o povrchovou drenáž. Vynikajících výsledků lymfatické drenáže na horních končetinách, jsou dosahovány hlavně po operaci (odstranění) prsů či po odstranění lymfatických uzlin. Aplikace je velmi příjemná bez téměř žádných kontraindikací. Vhodné pro všechny věkové kategorie.
Principem LYMFATICKÉ MASÁŽE (drenáže) je působení tlaku svalu z vnějšku či zevnitř na mízní uzlinu, čímž se mízní uzlina vyprázdní a uvede do pohybu mízní tekutinu.

Při programu L se elektrody umísťují na tělo od kotníků až na břicho a v přesném pořadí mikroprocesor řídí jemné svalové kontrakce, takže se mízní tekutina z mízních uzlin vymačkává v požadovaném toku.

Při programu B dochází ke správnému vyrovnání hladiny nitrobuněčné (viscerální) i mimobuněčné (extracelulární - podkožní) vody. Odstraněním přebytečné vody z organismu nejen odstraníme celulitidu, ale rovněž zmírníme zátěž na kardiovaskulární systém, a také si chráníme klouby proti vyplavení kolagenu.

CO JE LYMFATICKÝ SYSTÉM?
Lymfatický systém slouží k zásobování buněk a odvádění zbytkových látek z těla. Lymfa však není aktivně přečerpávána jako krev, ale je poháněna tlakem na mízní uzliny či mízní cévy, nebo pohybem. V mízních uzlinách se nachází mízní tekutina, přičemž chlopňový mechanizmus zabraňuje návratu lymfy do mízní uzliny.

KONTRAINDIKACE
Toto ošetření se nesmí provádět při těhotenství a to hlavně z legislativních důvodů.
Zvláště nevhodné je používání stimulačních proudů u jedinců používajících srdeční stimulátor (kardiostimulátor).
Opatrnost zachovávejte i v případě kovových implantátů. V tomto případě se poraďte se svým lékařem.
Stimulační proudy mají velký vliv na Vaše tělo a malému procentu lidí nedělají dobře, proto ihned přerušte kůru v případě, že Vám tyto impulzy vyvolají nepříjemné pocity a poraďte se  svým lékařem.

Cena (doba ošetření 45 minut):
Jednorázově  /150 Kč
5 x ošetření (3+2 ošetření zdarma) / 450 Kč

© Studio VISAGE 2016 | realizace a design
© Studio VISAGE 2016
Návrat na obsah